Mersin İş Dünyası Kulübü'nün Bu Ay Ki Gündemi Aile Şirketlerinin Geleceği

Mersin İş Dünyası Kulübü'nün Bu Ay Ki Gündemi Aile Şirketlerinin Geleceği

Mersin İş Dünyası Kulübü,Aile Şirketlerinin Kursallaşma Süreci,Kuşak Çatışmalarının Önüne Nasıl Geçilir gündemiyle toplandı.

Mersin İş Dünyası Kulübü'nün Bu Ay Ki Gündemi Aile Şirketlerinin Geleceği
Mersin İş Dünyası Kulübü'nün Bu Ay Ki Gündemi Aile Şirketlerinin Geleceği Salih Abidin Pala
Advert Advert

Mersin Tenis Kulübü'nde gerçekleşen bu ay ki Mersin İş Dünyası Kulübü toplantısına,MTSO Başkanı Ayhan İzol,MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol,MTOSB Başkanı Sabri Tekli,Makine Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Akar Tülücü,Mersin Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz,MESİAD Başkanı Hasan Engin,MESİAD Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Güler,MEP Dönem Başkanı Özcan Demir,TURAB Başkanı Canan Sunay,AYDD Başkanı Ferudun Gündüz,Dr.Obengül Ejder,Toros Üniversitesi Öğretim Üyesi  Prof. Dr.Köksal Hazar,Endüstri Mühandisi Hatice Aydın,Ali Rıza Shahpazpour'un yanı sıra iş dünyasının farklı sektörlerinden iş insanları katıldı.

Mersin İş Dünyası Kulübü'nün bu ayki gündemi Aile Şirketlerinin Kursallaşma Süreci,Kuşak Çatışmalarının Önüne Nasıl Geçilir ?

Bu ay ki toplantı AYDD Başkanı Ferudun Gündüz'ün moderatörlüğünde gerçekleşirken,gündemle ilgili olarak Dr.Obengül Ejder,Toros Üniversitesi Öğretim Üyesi  Prof. Dr.Köksal Hazar,Endüstri Mühandisi Hatice Aydın,Ali Rıza Shahpazpour  konuşmacı olarak açıklamalarda bulundu.

Açıklamaların ardından,toplantıya katılanlar,konuşmacılara konuyla ilgili sorular yönelttiToplantıda MTSO Başkanı Hamit İzol,MTSOB Başkanı Sabri Tekli,MESİAD Başkanı Hasan Engin de gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Aile Şirketlerin Geleceği dünü,bugünü,yarını masaya yatırıldığı toplantıda düşünce ve öneriler dile getirldi.

Mersin İş Dünyası Kulübü adına açıklamada bulunan Akar Tülücü,"27.'sini gerçekleştirdiğimiz bu ayki toplantımız,Aile Şirketlerinin geleceğini,yapılması gerekenleri konunun uzmanlarından dinledik.Yaralı bir toplantı gerçekleştirmenin mutluluğunu iş dünyasındaki dostlarımızla bir araya gelerek düşüncelerimizi hiç bir siyasi kaygı gütmeden ortaya koyduk.Mersin İş Dünyası Kulübü olarak Konuşmacılarımıza Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyoruz " dedi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500