İYİ Parti Teşkilat Başkanı Aydın'a Mersin'de Büyük Sevgi

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Aydın'a Mersin'de Büyük Sevgi

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı'nın düzenlediği organizasyonlara katılmak üzere Mersin'e geldi.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Aydın'a Mersin'de Büyük Sevgi
İYİ Parti Teşkilat Başkanı Aydın'a Mersin'de Büyük Sevgi Salih Abidin Pala

Marehan'da düzenlenen Üye Katılımı ve Vefa programı'na katılan İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın,davul-zurna eşliğinde partililerin sevgi gösterileriyle karşılandı.

İYİ Parti'in Üye Katılım ve Vefa programına İYİ Parti Teşkilat BaşkanıKoray Aydının yanı sıra İYİ Parti Mersin milletvekilleri Behiç Çelik,Zeki Hakan Sıdalı,İYİ Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Tutar ve partililer katıldı.

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Tutar,yola çıktıkları gibi alemin efendisi olarak vatan toprağına atılan tohum aşkıyla gecsini gündüzüne katarak koca bir çınar olduklarını,ülkenin davasına sahip çıkarak, kendilerini tehdit edenleri çok iyi bildiklerini,dostu da düşmanı da İYİ Parti olarak çok iyi bildiklerini dile getirdi.Türk milletinin destanını yeniden yazmak için yola çıktıklarını ifade eden Başkan Tutar,"Genel Başkanımız Meral Akşener'in ülke sorunlarındaki dik duruşunu unutmayacağız.Teşkilat Başkanımız Koray Aydın'a teşekkür ederiz dedi.

Toplantıda Mersin Büyükşehir eski Başkanı Burhanettin Kocamaz,İYİ Parti Mersin milletvekili Behiç Çelik'in ardından söz alan  Teşkilat Başkanı Koray Aydın Türk siyasi hayatının parlayan güneşi olduklarını ifade ederken, güneşin ışığını fark eden insanların partilerini gözlemlediğini aktaran Aydın, yaptıkları üye kayıt kampanyasıyla şu ana kadar 220 bin üyeyi geçtiklerini belirtti

Aydın, gelecek yıl üye sayısında 400 bine ulaşacaklarını belirterek "Bunu içselleştireceğiz, seferberlik haline getireceğiz, kararlılığa dönüştüreceğiz. Kararlı, cesur ve inançlı insanlarla bu işi hep beraber başaracağız. Bu işi içselleştireceksiniz, yaşayacaksınız. Herkesin cebinde 3-5 üye kayıt fişi olacak. Bir kişiye üye olmak için dökülen dil, en büyük parti çalışmasıdır. İster üye olur ister olmaz. Olmasa bile onun yarattığı farkındalık, hedefe kilitlenmiş, o hedefe varmak için sabahtan akşama kadar bu mücadeleyi veren insanların varlığı, tutunacak yer arayan insanların yüzünün İYİ Parti'ye dönmesini sağlar."

Mahalle teşkilatlanma çalışmaları yaptıklarına değinen Aydın, bu çalışmayı kısa sürede  genelinde oransal olarak yukarıya taşıyacaklarını dile getirdi. Aydın, ilk seçimde Türkiye'nin birinci partisi olacaklarını savunarak  "Mahalle teşkilatlarımızın kurulmasıyla beraber seçime hazır hale gelmiş olan İYİ Parti'nin Türkiye'de bileğini bükebilecek başka bir siyasi parti yoktur. İYİ Parti, bunu yapabilecek güce sahip. Biz emek de veririz, alın teri de dökeriz. İnancın, samimiyetin ve hedefe kilitlenmenin olduğu yerde bu işi yapacak yüz binlerce insanın varlığı var demektir.

Bugün İYİ Parti büyüyen geniş ailesiyle Türkiye'nin siyasal iktidarına el koyma noktasına gelmiştir. Onun için sahadan çıkmayacağız. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Türkiye'nin huzuru, mutluluğu iyi ve cesur insanların yani İYİ Parti'nin elinde. İYİ Parti ailesi olarak birbirimizle kenetleneceğiz. Milletimizle el ele vereceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye'yi hep birlikte kuracağız."

İYİ Parti'ye yeni kayıt olan üyelere rozetleri takılırken,kuruluşundan bugüne emek veren partililere teşekkür plaketleri verildi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500