BABA PARASI MERSİN GALASINDA İZDİHAM YAŞANDI

BABA PARASI MERSİN GALASINDA İZDİHAM YAŞANDI

Baba Parası filminin başrol oyuncuları SAYAPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde binlerce hayranlarıyla buluştu.

BABA PARASI MERSİN GALASINDA İZDİHAM YAŞANDI
BABA PARASI MERSİN GALASINDA İZDİHAM YAŞANDI Salih Abidin Pala
Advert Advert

Bu ylın iddialı yapımlarından komedi-aksiyon filmi "Baba Parası" nın Mersin Galasında hayranlarıyla buluşan filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural,Murat Çemcir ve Mersinli sanataçı Yağmur Tanrısevsin hayranlarının akınına uğradı.

SAYAPARK'ta düzenlenen "Baba Parası" filminin basın toplantısında başrol oyuncularına Mersinli hayranları   büyük sevgi gösterisinde bulunurken oyuncular gördüklerilen ilgiden çok mutlu oldukları gözlendi.

Başrol oyuncusu Ahmet Kural,öğle yemeğinde Mersin'in ünlü tantunisininden severek,iştahla dokuz tane yediğini arkadaşı Murat Çemçir'in de dört tane yediğini sık sık dile getirdi.Mersin'deki ilgiden çok mutlu olduklarını,bir an evel dışarıda bekleyen hayranlarıyla halk buluşmasını sabırsızlıkla beklediklerini ifade ederek basın toplantısını sonlandırdı.

Yunus Özdemir'in organize ettiği "Baba Parası" filminin tanıtımında Ahmet Kural,Murat Çemcir ve Yağmur Tanrısevsin,Mersin'de olmaktan çok mutlu olduklarını dile getirirken Mersin tantunisini çok sevdiklerini belirttiler.Hayranlarıyla selfi yapan oyuncular,minik haranlarıyla hatıra fotoğrafları çektirdi.

İzdiham yaşayan oyuncular SAYAPARK girişinde hazırlanan halk buluşması mitinge dönüşürken,oyuncuları çığlıklarla karşılayan Mersinli Hayranları,sevgi gösterilerinde bulundu.

" Baba Parası" Selçuk Aydemir hem yazdı hem de yönetti.Film  komik olayları iki güne sığdıran  bir aksiyon.Zengin babanın bir birinden habersiz evletlerının 1 milyar dolara ulaşabilmesk için çılgın yarışları konu ediliyor..

Sevilen oyuncu kadrosu bir arada!

TR 40 33 Productions yapımcılığında gerçekleşen film, birçoğu uzun yıllardır farklı yapımlarda bir araya gelmiş sevilen oyuncu kadrosuyla dikkat çekti.. Senaryo ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı filmde Ahmet Kural ve Murat Cemcir altıncı kez bir araya geldi.. Bu ikiliye eşlik eden Devrim Yakut ve Rasim Öztekin zengin kadroda ilk göze çarpan isimler. Ayrıca Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş ve Osman Alkaş da filmde rol aldı.

SAYAPARK imzasıyla!

“Baba Parası” filminin SAYAPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gelecek başrol oyuncuları  halk buluşmasında misafirler ve sinemaseverlerin sorularını yanıtladı..

SAYAPARK sosyal medya hesaplarından yapılan çekilişi kazanan iki talihli Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin ile buluştu.

Filmin gösterimi öncesi SAYAPARK sinema salonları doldu taştı.İzdiham yaşandığı film gösteriminde başrol oyuncuları,salonlardaki gösterimlerini sinema severlerle birlikte izledi..

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500