Tarsus Belediyesi ile MMO Mersin Şubesi İşbirliği Protokolü İmzalandı

Tarsus Belediyesi ile MMO Mersin Şubesi İşbirliği Protokolü İmzalandı

Tarsus Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Mersin Şubesi asansörlerin periyodik olarak bakımları için protokol imzalandı.

Tarsus Belediyesi ile MMO Mersin Şubesi İşbirliği Protokolü İmzalandı
Tarsus Belediyesi ile MMO Mersin Şubesi İşbirliği Protokolü İmzalandı Salih Abidin Pala
Advert Advert

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Bozdoğan,MMO Mersin Şube Başkanı ve Yönetim Kurulunu misafir etti. Ziyarette Elektirk Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar da hazır bulundu.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan,"Makine Mühendisleri Odası Başkanı Mersin Şube Başkanı Sn. Oğuz Akar Tülücü, Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Sn.Seyfettin Atar ve yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından Belediyemiz ile kent genelinde bulunan tüm asansörlerin periyodik bakımları konusunda Makine Mühendisleri Mersin Şubesi ile 4 yıllık protokol imzaladık." dedi.

İşbirliği protokolü imza törennde açıklamada bulunan MMO Mersin Şube Başkanı Tülücü, “Bizler kamu çıkarı gözeten akademik meslek odalarıyız. İnsan hayatını içeren konularda regülasyonu sağlamak amacıyla akademik meslek odalarının varlığı, güvenliği kontrol altına almak amacını taşımaktadır. Haluk Bozdoğan başkanımıza gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ediyoruz." dedi.

MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Tülücü tarafından, Makine Mühendisleri Odası Mersin Şubesine göstermiş oldukları desteklerden dolayı Haluk Bozdoğan’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500