TARHAN VE BOZDOĞAN'DAN BAŞKAN YILMAZ'A ZİYARET

TARHAN VE BOZDOĞAN'DAN BAŞKAN YILMAZ'A ZİYARET

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'ı makamında ağırladı.

TARHAN VE BOZDOĞAN'DAN BAŞKAN YILMAZ'A ZİYARET
TARHAN VE BOZDOĞAN'DAN BAŞKAN YILMAZ'A ZİYARET Salih Abidin Pala
Advert Advert

Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Kabadayı ve Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette, çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

"Kentimizin Kalkınması İçin Diyalog Halinde Çalışmaya Devam Edeceğiz"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz; "Kenti yöneten insanlar olarak hepimizin ortak amacı Mersin'in gelişmesi, kalkınması ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Kendilerini ağırlayan mevkidaşı Yılmaz'a teşekkür eden Mezitli Belediye Başkanı Tarhan da; "Siyasi görüş ne olursa olsun bu kent için belediye başkanlarının birlikte hareket etmesi önemli" ifadelerini kullandı.

Başkan Tarhan, ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede “Merkez İlçe Belediye Başkanları olarak belirli aralıklara buluşulmasını prensip olarak belirlediklerini ancak ilk buluşmaya Yenişehir Belediye Başkanımız Abdullah Özyiğit önceden belirlenen bir programı nedeniyle İstanbul’da olmasından dolayı katılamadı. Programımız arasında ziyaret etmeyi düşündüğümüz Akdeniz Belediye Başkanımız Mustafa Gültak ile Umre ziyaretinde olmasından dolayı bir araya gelemedik. İleri ki süreçte Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ı da ziyaret edeceğiz. Mersin’de bulunan Tarsus Belediye Başkanımız Haluk Bozdoğan’la birlikte Sayın Atsız Afşin Yılmaz’ı ziyaret ettik.Çok olumlu bir görüşme oldu. Dostane bir ortamda çalışmalarımızı, fikirlerimizi birbirimize aktarma şansı bulduk. Amacı Mersin’e hizmet olan Başkanlarımızla buluşmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Çeşitli platformlarda bir araya geldiklerini ifade eden Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz, “Kenti yöneten insanlar olarak hepimizin ortak amacı Mersin’in gelişmesi, kalkınması ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Ancak bu buluşma daha rahat bir ortamda sohbet havasında gerçekleşti. Bu amaç doğrultusunda iş birliği ve koordinasyon içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyarette Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Başkan Yılmaz'a günün anısına üzerinde Tarsus'un önemli değerlerinden Kleopatra Kapısı'nın bulunduğu bir tablo hediye etti.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500