SEÇSAN, YENİ NESİL KONTEYNERLERİ TESLİM ETTİ

SEÇSAN, YENİ NESİL KONTEYNERLERİ TESLİM ETTİ

Seçsan Treyler,Mersin Tırmıl Sanayi Bölgesi'nde ürettiği yeni nesil konteynerleri müşterisine teslim etti.

SEÇSAN, YENİ NESİL KONTEYNERLERİ TESLİM ETTİ
SEÇSAN, YENİ NESİL KONTEYNERLERİ TESLİM ETTİ Salih Abidin Pala
Advert Advert

Seçsan Treyler ve Tisan Lojistik Tırmıl Sanayi Sitesi'ndeki Üretim merkezinde ürettiği konteynerleri müşterisine düzenlediği törenle teslim etti.

Konteyner teslim törenine Seçsan ve TisanLojistik  Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Öcal, Mersin Büyükşehir Strateji Geliştirme Daire Başkanı Bedrettin Gündeş,MESİAD YİK Başkanı Mehmet Deniz'in yanı sıra sektör temsilcileri katıldı.

Seçsan Treyler ve Tisan Lojistik Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Öcal,treylerin telim töreninde yaptığı konuşmasında,sektörün en büyük probleminin maliyetl kalemi akaryakıt olduğuna dikkat çekerken "Taşımacılık kanunuyla beraber öneminin daha da artan taşıma ekipmanları (dorseler) teknolojiyi Batı'dan Doğu'ya taşıyor" dedi.

Öcal,Lojistik sektörü navlun maliyetini minimize edebilmek için ürünlerini konteynerler ile taşımayı tercih ettiğini dile getirdi. ARGE'ye çok önem verdiklerini ifade eden Öcal,"Bu ürünler için  desteği ve çeliği İsveç'ten alıyoruz, çizim ve  tasarımı yüzde yüz bize aittir. Ürünler her marka  çekicilerin kullanımına uygun üretilmektedir.İlk altı ayda 100 adet konteyner üretmeyi  planladık,10 milyon ciro hedefimiz. " dedi.

Seçsan 35 uzman personeli ile ekonomiye istihdam yaratıyor.Lojistik sektörüne yeni nesil konteynerlar üretiyor.Konteynerlerin stepne ve platforum hariç 4.460 kg net ağırlığında.kendine özgün tasarımı,demonte hale gelebilen platforum ve hafif şase özelliği ile dikkat çekiyor.

Konteyner teslim töreninde Lokman Öcal,"  Ürettiğimiz üç konteymerı Nokta Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sabit Ahmetler beyefendiye teslim etmekten mutluluk duyuyorum,Bizleri yanlız bırakmayan konuklarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

Öcal,törende Nokta Lojistik Yönetim Kurulu BaşkanıSabit Ahmetler'e teşekkür plaketi verdi.

Teslim törenine büyük katılım gösteren konuklara öğle yemeğide kebap , tatlı ve içecek  ikram edildi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500