Prof. Dr. Atıcı, CHP Kurultayı Ertelensin

Prof. Dr. Atıcı, CHP Kurultayı Ertelensin

CHP Genel Başkan A.Adayı Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Kurultayı’nın ileri bir tarihe ertelenmesi gerektiğini açıkladı.

Prof. Dr. Atıcı, CHP Kurultayı Ertelensin
Prof. Dr. Atıcı, CHP Kurultayı Ertelensin Salih Abidin Pala

Atıcı yaptığı yazılı açıklamada, "Bu bağlamda Mersin, Adana, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Manisa, Aydın, Muğla, Burdur, Isparta, Antalya, Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa ve Gaziantep illerine giderek kurultay delegelerimize ve parti emekçilerimize, parti içi demokrasiyi daha da ileri düzeylere getirecek ve bizi iktidara taşıyacak projelerimizi anlatmaya başladık. Bu ziyaretler sırasında edindiğimiz intiba doğru zamanda ve doğru bir yöntemle CHP Genel Başkanlığına aday adayı olduğumuz yönündeydi.

Diğer illerimizde de çalışmalar planlamışken tüm dünyada ve Türkiye’de etkisini gösteren ve uluslararası bir tehlike haline gelen Corona Virüs salgını sebebiyle partililerimizin sağlığını göz önünde bulundurarak, saha çalışmalarımızı bir süreliğine erteleme kararı aldık. Bu süre zarfında bütün çalışmalarımızı elektronik ortamda sürdürmeye devam edeceğiz.

Halkımızın sağlığı açısından 37. Olağan Kurultayımızın da ileri bir tarihe ertelenmesi gerektiğini ilgili arkadaşlarımıza iletmiş bulunuyoruz.

Yaşanan bu salgını, paniğe kapılmadan, el birliğiyle atlatacağımıza dair hiçbir şüphemiz yoktur. Bu zor sürecin tek bir vatandaşımıza bile zarar gelmeden atlatılması dileğiyle…" ifadeleri  yer aldı.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500