Mersin Cemevi "Evinde Kal Masası" Oluşturdu.

Mersin Cemevi "Evinde Kal Masası" Oluşturdu.

Mersin Cemevi Şube Sekreteri Özgür Emire, Koronavirüs ile mücadele kapsamında risk grubunun çoğunluğunu oluşturan 65 yaş üstü büyüklerimiz ve diğer tüm vatandaşlarımız için "Evinde Kal Masası" oluşturduk.

Mersin Cemevi
Mersin Cemevi Salih Abidin Pala

Mersin Cemevi Şube Sekreteri  Emire, 7/24 faal olacak bu masaya gelen talepler doğrultusunda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının hızlı, sorunsuz ve doğru bir şekilde karşılanması için gerekli kurum ve kuruluşlara yönlendirme sağlanacaktır." dedi.

Mersin Cemevi'nde, 65 yaş üstü 1700 üyenin bulunduğu belirten Emire, "Gerek inancımızın yeni nesillere aktarılmasında gerekse Cemevimizin bugünlere gelmesinde emeği olan 65 yaş üstü üyelerimizi arayarak yalnız olmadıklarını hatırlatıyoruz. Kıymetli büyüklerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından karşılanması hususunda da gerekli hassasiyeti göstererek, 7/24 aktif olarak çalışacak "Evinde Kal Masası"nı oluşturduk.

 

Mersin Cemevi olarak bizler büyük bir aileyiz, özellikle aile büyüklerimizi ve vatandaşlarımızı bu zorlu süreçte asla yalnız bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500