GRAND BOSS SUİT OTEL SAĞLIK PERSONELİNE ÜCRETSİZ TAHSİS EDİLDİ

GRAND BOSS SUİT OTEL SAĞLIK PERSONELİNE ÜCRETSİZ TAHSİS EDİLDİ

BOSS SUİT OTEL işletmesi ile T.C. Mersin Valiliği arasında sağlık personeline veya tedavi amaçlı kurumlara tahsisi konusunda bir protokol imzalandı.

GRAND BOSS  SUİT OTEL SAĞLIK PERSONELİNE ÜCRETSİZ TAHSİS EDİLDİ
GRAND BOSS  SUİT OTEL SAĞLIK PERSONELİNE ÜCRETSİZ TAHSİS EDİLDİ Salih Abidin Pala

GRAND BOSS  SUİT OTEL işletmesi ile  T.C. Mersin Valiliği sağlık personeline veya tedavi amaçlı kurumlara tahsisi konusunda bir protokol imzalandı.

GRAND BOSS SUIT OTEL Tandır Yemekçilik Özel Eğitim Gıda Truzim Hiz.  Ltd Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Korkmaz, "T.C. Mersin Valiliği'ne Ülkemizin ( covid 19 ) virüs salgını nedeniyle hassas bir dönemde geçtiğimiz bu süreçte gerekli görülmesi halinde  sağlık personeli veya tedavi amaçlı kurumlara  tahsis etmeye hazır olduğumuzu bildirdik. Talebimiz üzere Mersin Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü ile 18 Mart 2020 tarihinden itibaren 90 günlüğüne otelimizi tahsis eden protokol  taraflarca imzalandı.Mersin'de resmi olarak başvurup tahsis sağlayan ilk otel biz olduk" açıklamasında bulundu.

Protokol gereği,GRAND  BOSS SUİT OTEL,ticarei anlamda her hangi bir kar amacı gütmezsizin T.C. Sağlık Bakanlığı Mersin İl Sağlık Müdürlüğü ve İdarenin ihtiyaçları doğrultusunda idare ve sağlık personelinin kısmen veya tamamen konaklamasında kullanılacak.

Bünyamin Korkmaz,Bizde destur şöyledir,İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın.Biz Devleti, Baba olarak biliriz.Devlet  işyerinizi kapatın dedi kapattık.Mersin'deki 120 kişi kapasiteli otel işletmemiz gerek sağlık çalışanları gerekse olası vakalar için devletimizin süresiz emrindedir." sözüyle hiçbir karşılık beklemeden devletimizin yanında olduğunu gösterdi.

Fasih Kayabalı Caddesi'nde hizmet veren GRAND BOSS SUİT OTEL, 120 yatak sayısına sahip,geçen yıl restorasyonu yapılarak modern tasarımıyla Mersin truzminin hizmetine girmişti. 

GRAND BOSS SUİT OTEL,sağlık personeline bu amaçla Mersin'de  tahsis edilen ilk Otel oldu.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500