Vali Su, Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 175.Yılını Kutladı

Vali Su, Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 175.Yılını Kutladı

Mersin Valisi Ali İhsan Su, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Kuruluş Yıl Dönümünü yayınladığı mesajla kutladı.

  Vali Su, Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 175.Yılını Kutladı
  Vali Su, Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 175.Yılını Kutladı Salih Abidin Pala

Vali  Su, “10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Kuruluş Yıl Dönümü” ile ilgili yayınladığı mesajda,"Güvenlik güçlerimizin çok önemli bir parçası olan Türk Polis Teşkilatımız, milletimizin huzur ve emniyetinin sağlanması için 175 yıldır canla-başla hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri üstlendiği görevi layıkıyla yapmaya gayret gösteren Polis Teşkilatımız, dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de devam eden COVİD-19 salgını ile mücadelede sağlık görevlilerimiz gibi büyük bir özveri ile çalışmaya devam etmektedir. Gecesini gündüzüne katarak milletimizin ve ülkemizin bu salgını en az hasarla atlatmasına bu mücadelenin en ön saflarında yer alarak yoğun gayret gösteren başta sağlık çalışanlarımız ve emniyet güçlerimiz olmak üzere bu mücadelenin tüm neferlerine şükranlarımı sunuyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, bu kutlu çatı altında görevlerini ifa ederken şahadet mertebesine erişen tüm güvenlik güçlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, görevlerini büyük fedakârlıklarla yerine getirmeye devam eden tüm polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500