BAŞKAN ERCİK,10.000 TON LİMONA İHRACAT İZNİNE ONAY VERİLDİ

BAŞKAN ERCİK,10.000 TON LİMONA İHRACAT İZNİNE ONAY VERİLDİ

AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, 10.000 ton limona ihracat izni Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından onaylanmıştır. Mersinimize hayırlı olsun,açıklamasında bulundu.

BAŞKAN ERCİK,10.000 TON LİMONA İHRACAT İZNİNE ONAY VERİLDİ
BAŞKAN ERCİK,10.000 TON LİMONA İHRACAT İZNİNE ONAY VERİLDİ Salih Abidin Pala

AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik yaptığı yazılı açıklamada, "Günlerdir Mersin kamuoyunu meşgul eden limon ihracatı konusunda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan ve Mersin Milletvekillerimizin yoğun çabaları, 1,5 aylık emeği sonucunda 10.000 ton limona ihracat izni Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından onaylanmıştır. Mersinimize hayırlı olsun."dedi.

Başkan Ercik, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan ve Mersin Milletvekillerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Mersin’i ve Mersinli Kardeşlerimizi çok sevmektedir. Her zaman ilimizin ve hemşehrilerimizin yanında olmuştur. Bugüne kadar desteklerini esirgemedikleri için Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan ve Mersin Milletvekillerimize emeklerinden ve her zaman Mersin’in sesini duyurmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Üreticilerimize ve Mersinimize hayırlı olsun."dedi.

MERSİN KENT HABER