ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan,Kurban Bayramını Kutladı
Advert

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan,Kurban Bayramını Kutladı

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan,Kurban Bayramını yayınladığı mesajla kutladı.

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan,Kurban Bayramını Kutladı
ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan,Kurban Bayramını Kutladı Salih Abidin Pala

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan, kutlama mesajında, "Hoşgörü ve dostluk duygularının yoğun olarak yaşandığı bu bayram günleri, birbirimize her zamankinden daha sıkı bağlanmak için bir fırsat olmuştur. Kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçirelim.
Bu yıl bayramlaşırken fiziksel mesafemize, belirlenen kurallara uyarak hem kendimizi hem sevdiklerimizi koruyalım. Bu bir arada olma duygularının; sadece bayram günleri ile sınırlı kalmamasını yılın tüm günlerinde bizleri kuşatmasını diliyorum." dedi.
Doğan mesajının son bölümünde "Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açmak hepimizin görevi.  Çünkü paylaştıkça, birbirimize destek oldukça hayat daha da güzelleşiyor. Hak’ka yürüyen canlarımızın ruhlarına, ayrıca şehitlerimize  dualarımızı eksik etmeyelim.
Sevdikleri ile bayramı birlikte yaşamak için yola çıkacak olan insanlardan, bayram sevincini sevdikleri ve bizler açısından hüzne dönüştürmemeleri için trafik kurallarına uymalarını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, herkesin Kurban Bayramını en içten duygularımla  kutlar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve barış içinde bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım." ifadeleri yer aldı.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER