AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Kurban Bayramını Kutladı
Advert

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Kurban Bayramını Kutladı

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Kurban Bayramını yayınladığı mesajla kutladı.

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Kurban Bayramını Kutladı
AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Kurban Bayramını Kutladı Salih Abidin Pala

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, "Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Bayramın Aziz milletimize, İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

Rabbimizin müjdesi olan Kurban Bayramı’nın rahmet ve bereketinin dünyayı saran salgın hastalığının yarattığı sıkıntılar başta olmak üzere tüm manevi hastalıklarımızdan kurtuluşumuza vesile olmasını diliyorum.

Bayramlarımız, şuurumuzu yenileyen, millet olma irademizi diri tutan; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, rahmet ve bereket dolu müstesna günlerdir. Kurbiyet bağımızın güçlenmesine vesile olmasını ümit ettiğimiz kurbanlarımızın Cenab-ı Hakk katında makbul olmasını, bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını niyaz ediyorum.

Bu mübarek günleri hakkıyla idrak edebilmek ve daha güzel yarınlar için pandemi ile mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz.

Covid-19 vakaları nedeniyle risk oranı yükselmekte, buna bağlı olarak herkesin hayatı olumsuz bir şekilde etkilenmektedir.

Bayram tadında bir hayat yaşamak için lütfen daha dikkatli olalım; Temizlik, Maske ve Mesafe kuralına bayram sürecinde de mutlaka uyalım.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, bayramın gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk, insanlığa sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimi muhabbetle selamlıyorum."

MERSİN KENT HABER