MERYAD BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ, PANDEMİ ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİRDİ
Advert

MERYAD BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ, PANDEMİ ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİRDİ

MERYAD Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, pandemi koşulları ile dünyada üretimden tüketime alışkanlıkların değiştiğine dikkat çekerek, "Dünyadaki değişimi doğru okumalıyız. Yeni teknolojilerle dünya hızla değişirken bizim de bu değişime ayak uydurmamız şart" dedi.

MERYAD BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ, PANDEMİ ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİRDİ
MERYAD BAŞKANI COŞKUN DOĞMUŞ, PANDEMİ ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİRDİ Salih Abidin Pala

-Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, pandemi ile gelen yeni normale başka bir açıdan bakarak, iş dünyasına da önerilerde bulundu.
Pandemi ile dünyada üretim ve tüketim anlayışının da değiştiğine dikkat çeken Başkan Doğmuş, dünyadaki değişimin doğru okunması gerektiğini dile getirdi.

En ucuz ve en kaliteyi sunmanın dünyada ticaretinde artık yetmediğini dile getiren Başkan Doğmuş, artan dijitalleşmeye işaret ederek, şunları söyledi: "Ülkemiz önemli bir pazar. Önemli avantajlara sahip bir ülke. Bu avantajları değişen ve gelişen şartlara göre şekillendirmemiz gerekiyor. Yeni teknolojilerle dünya hızla değişirken bizim de bu değişime ayak uydurmamız şart. Üretim ve buna bağlı yetişmiş nitelikli iş gücünü de geliştirmeliyiz." dedi.

MERSİN KENT HABER