Son Başbakan Yıldırım ile Hazine ve Maliye Bakanı Elvan Vali Su’yu Ziyaret Etti
Advert

Son Başbakan Yıldırım ile Hazine ve Maliye Bakanı Elvan Vali Su’yu Ziyaret Etti

AK Parti İl Teşkilatının 7. Olağan Kongresine katılarak bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Sayın Binali Yıldırım ile Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Lütfi Elvan, Vali Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti.

 Son Başbakan Yıldırım ile Hazine ve Maliye Bakanı Elvan Vali Su’yu Ziyaret Etti
 Son Başbakan Yıldırım ile Hazine ve Maliye Bakanı Elvan Vali Su’yu Ziyaret Etti Salih Abidin Pala

Sahil Valilik önünde Vali Ali İhsan Su ve il protokolü üyeleri tarafından karşılanan Sayın Yıldırım ile Sayın Elvan’a ziyaretleri sırasında Mersin Milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz, Hacı Özkan ve Ali Cumhur Taşkın ile Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir de eşlik etti.

Ziyaretleri anısına Valilik Şeref Defterini imzalayan Sayın Binali Yıldırım ile Sayın Lütfi Elvan, daha sonra Vali Su ve beraberindeki heyet ile birlikte makama geçerek bir süre görüştü.

Vali Su, ziyarette yaptığı konuşmasında Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ile Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu.

Çukurova Bölgesel Havalimanında İnceleme

Valilik ziyaretinin ardından Sayın Binali Yıldırım ile Sayın Lütfi Elvan, Vali Ali İhsan Su ve beraberindeki heyetle birlikte yapımı devam eden Çukurova Bölgesel Havalimanına geçerek incelemelerde bulundu.

Gelinen son aşama hakkında yetkililerden bilgi alan heyet daha sonra Adana’daki programlarına katılmak üzere ilimizden ayrıldı.

MERSİN KENT