LÖSEV'in Çağrısına Türk Kadınlar Konseyi Mersin'den Destek
Advert Advert

LÖSEV'in Çağrısına Türk Kadınlar Konseyi Mersin'den Destek

LOSEV'in çağrısına stant gönüllüsü olarak Türk Kadınlar Konseyi Derneği Mersin Şubesi'nden destek geldi.

LÖSEV'in Çağrısına Türk Kadınlar Konseyi Mersin'den Destek
LÖSEV'in Çağrısına Türk Kadınlar Konseyi Mersin'den Destek Salih Abidin Pala
LOSEV, Mersin Sayaoark'ta pandemi kuralları gözetilerek dün ve bugün mesai saatleri içinde açtığı LSV Dükkanında, çocuklara yönelik 50 çeşit ürün yer almakta.
Sayapark, LOSEV'in Mersin etkinliğine stant yeri ile destek verdi.
Giriş Holü'nde stant açan LOSEV, Mersinlilere yaptığı gönüllü stant görevli olun çağrısına kulak vererek, stant göüllüsü oldu. Satışa sunulan ürünler büyük ilgi gördü.
Ankara'da "Anne Atölyesi'nde " çalışan kadınlar, ürettikleri ürünleri LOSEV çocuklarına katkı ve destek vermeyi amaçlıyor.
Anne Atölyelerinde üretilen ürünler arasında 50 çeşit ürün yer almakta.
Sayapark'ta açılan stantta Anne Atölyelerinde üretilen Umut Bebek,Ayşe Bebek,Güneş Bebek,Aycan Bebek cepli bebelere yönelik sevgi yastıkları,organik el yapımı erişte ve tarhanalar,ajanda, takvim,kupalar,hediyelik eşyalar yer almakta.
LÖSEV'in çağrısına kayıtsız kalmayan Türk Kadınlar Konseyi Derneği Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Üyelere stant görevlisi olarak katkıda bulundu, destek verdi.
TKKD Mersin Yönetim Kurulu Üyeleri, LÖSEV'in çalışmalarına bir nebze de olsa destek olmak, katkıda bulunmak için stant gönüllüsü olduklarını dile getirdiler. Açıklamada, LÖSEV'e destek vermek, çocukların yaşamına dokunmak öncelikli ilkeleri olduğunu, bu çerçevede LÖSEV ile birlikte projeler üretmek istiyoruz.Desteğimiz sürecek" ifadeleri yer aldı.
LÖSEV'in çağrısında, "Sevginiz, aldığınız hediyelerle ölçülemez olsa da hediyeler, daha derin anlamlar taşıyabilir.
Lösemili çocuklarımızın anneleri ve lösemiyi yenmiş gençlerimiz tarafından üretilen, birbirinden sevimli hediyeler LSV Dükkan’da.
Bu stantlarda görev alarak çocuklarımızın ücretsiz tedavilerine katkıda bulunabilir ve vakfımızın tanıtımını yapabilirsiniz." ifadesi yer alıyor.
LÖSEV'e destek olmak, bilgi almak için 0 322 999 16 05 ve https://www.lsvdukkan.com/ adresinden ulaşabilirsiniz
LÖSEV'e en büyük "iyilik" tanımak ve tanıtma olmalı,

LÖSEV, 2000 yılında küçük bir masanın etrafında, lösemili çocuklar ve annelerine uğraş terapisi amacı ile hayata geçirdiğimiz minik atölyemiz, bugün yüzlerce kadına istihdam sağlayan LSV Dükkan markası haline geldi.

Burası her şeyin gerçekten "iyi” olduğu bir dükkan! Başınızı koyduğunuz bir yastık, iyi olabilir de, "iyilik dolu” olabilir mi? Ya da sevdiklerinize armağan ettiğiniz bir kahve kupasının "iyiliksever” bir kupa olması mümkün mü? LSV Dükkan’dan alıyorsanız, EVET!

Örneğin, LSV Dükkan’daki yastıklar, LÖSEV anneleri tarafından sağlığa hiçbir zararı olmayan, % 100 doğal kumaştan tasarlanıyor.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER