DERYA GRUP ÇALIŞANLARINA GİDERİK AKADEMİ'DEN EĞİTİM
Advert

DERYA GRUP ÇALIŞANLARINA GİDERİK AKADEMİ'DEN EĞİTİM

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) Eğitim Kurulu Koordinatörü- Profesyonel Koç Aslı DURMUŞOĞLU; birçok sektörde faaliyet gösteren Derya Grup çalışanlarına yönelik “Yeniden Başla- Kendine Koçluk Atölyesi” konusunda sunumlarını gerçekleştirdi.

DERYA GRUP ÇALIŞANLARINA GİDERİK AKADEMİ'DEN  EĞİTİM
DERYA GRUP ÇALIŞANLARINA GİDERİK AKADEMİ'DEN  EĞİTİM Salih Abidin Pala

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) AKADEMİK Projesi kapsamında derneğin üyelerinden kurulan eğitim kurulu koordinesiyle firmalara/kurumlara yönelik kişisel ve kurumsal kapasite geliştirici eğitimlere devam ediyor.

Derya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KIŞ “ Grup sektör planlaması ve hizmetleri konulu sunumlarında ardından Girişimci İnsan Kaynakları Derneği işbirliğinde gerçekleşen eğitimlerin Pandemi döneminde çok önem kazandığını, Derya Grup çalışanlarını da Yeni Normal olarak adlandırılan döneme adaptasyonunu sağlamaya çalıştıklarını belirtti. KIŞ; Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu çalışmaların Mersin’in marka değerine büyük katkı sunduğunun altını çizdi.

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA; Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin kurumsal firmaların profesyonel yöneticilerinden kurulduğunu belirtirken; GİDERİK’in kurumlar arası iletişimin artması, Yeni Normal ile hayatımıza giren dijitalleşme konusunda iş hayatında farkındalık oluşturmak, üyelerin profesyonel deneyimlerini yine Mersin Markasına katkı sağlamak üzere çalışmalarına devam eden sosyal bir girişimcilik projesi olduğunu söyledi.

 

2020 Döneminde Pandemi olmasına rağmen birçok etkinliğe imza attıklarını 2021 de de özellikle AKADEMİK Projesi ile fark yaratmak istediklerini belirtti.

MERSİN KENT HABER