ASİL ÇAĞIL’A BİR ÖDÜL DAHA…
Advert

ASİL ÇAĞIL’A BİR ÖDÜL DAHA…

Tuğçe Sarıkaya Dağıstan tarafından düzenlenen 1. İstanbul Altın Zafer Ödülleri 2021, ödül töreninde 2020 yılının en iyi koreograf ödülü Asil Çağıl’ın oldu.

ASİL ÇAĞIL’A BİR ÖDÜL DAHA…
ASİL ÇAĞIL’A BİR ÖDÜL DAHA… Salih Abidin Pala

 

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Şişli Belediyesi’nin katkılarıyla Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde,Yılın En İyi Koreografı ödülü Asil Çağıl’a verildi. Yaptığı birbirinden başarılı defilelerden dolayı ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl’ Aldığım ödül beni çok mutlu etti. Yaptığımız çalışmaların ne kadar doğru ve başarılı olduğunun takdir edilmesi tarif edilemez bir duygu. Layık gören herkese sonsuz teşekkürler’ dedi

.İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Gecenin sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Tolga Güleç yaparken, Ses/ışık/teknik Fashion Art -Mesut Büyüksofuoğlu/Dijital Stüdyo tarafından gerçekleştirildi.

MERSİN KENT HABER