GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-04-2023 11:02   Güncelleme : 23-04-2023 11:02

Başkan Özyiğit'ten 23 Nisan Mesajı: 'Baharlar, Bayramlar Sizin İçin'

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı. Başkan Özyiğit mesajında “Huzurla yaşayabilecekleri bir ülke için çocuklarımıza sözümüz var.” dedi.

Başkan Özyiğit'ten  23 Nisan Mesajı: 'Baharlar, Bayramlar Sizin İçin'

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Türkiye Büyük Millet Meclisinin 103’üncü kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutladı.

Başkan Özyiğit, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Çocuklarımız bizim geleceğimiz, umudumuz. Her biri gözbebeğimiz, yaşama sevincimiz. Huzurla yaşayabilecekleri bir ülke için onlara sözümüz var. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarımıza armağan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e ve bayramın asıl sahipleri olan çocuklarımıza söz veriyoruz; her ne olursa olsun, tüm gücümüzle çocuklarımıza mutlu bir gelecek sunmak için çalışacağız.

Sözümüzün sorumluluğunu yerine getirmekten asla geri durmayacağız. İyi ki varsınız çocuklar. Sizi çok seviyorum. Baharlar, bayramlar sizin için. Milletimizin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 103’üncü kuruluş yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun." dedi.

MERSİN KENT HABER

EditörEditör