GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-08-2023 21:01   Güncelleme : 05-08-2023 21:01

CHP YENİŞEHİR İLÇE BAŞKAN ADAYI ERKAN DÜMER, ADAYLAR,ÖN SEÇİMLE BELİRLENSİN

CHP Yenişehir İlçe Başkanı Adayı Erkan Dümer, partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen seçim ofisini açışında yaptığı konuşmasında yerel seçimlerde belediye başkan adayları ön seçimle belirlensin çağrısında bulundu.

CHP YENİŞEHİR İLÇE BAŞKAN ADAYI ERKAN DÜMER, ADAYLAR,ÖN SEÇİMLE BELİRLENSİN

Yenişehir'de Cumhuriyet Halk Partisi'ne gönül veren partililerin yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen seçim ofisinin açılışında CHP Yenişehir İlçe Başkan Adayı Erkan Dümer,birlik, beraberlik içinde partimizin üyelerini kucaklayarak yerel seçimlerde büyük başarı elde edeceklerini açıkladı.

Eşi, kızları ve kız kardeşinin de hazır bulunduğu ofis açılışında partililer, Erkan Dümer'e sonuna kadar destek olacaklarını dile getrirdi.

CHP Yenişehir İlçesi Başkan Adayı Erkan Dümer konuşmasında "Sayın davetliler, sayın parti emekçileri, sayın basın mensupları,

İlçe Başkanlığı seçim ofis açılışımıza, hoş geldiniz.

 

Ben Erkan Dümer, 1974 yılında Muş’un Varto ilçesinde, doğdum. İlkokulu Konya Ereğli’de, Orta ve Lise eğitimimi, Mersin’de tamamladım. 1985 yılından beri, İnşaat Sektöründe, İş İnsanı olarak, faaliyet göstermekteyim, evli ve iki kız çocuk babasıyım.

Cumhuriyet Halk Partisin de 2014-2019 yılları arasında ön seçimle ikinci sıradan, Belediye Meclis Üyesi seçildim. Beş yıl boyunca başarılı ve şaibesiz bir dönem geçirdikten sonra, bu güne kadar aktif siyasetin içinde bulundum, partime emek verdim, ve vermeye devam edeceğim.

Değerli dostlar,

Sürekli değişim halinde olan ve dünyanın en temel dinamiği olan insan, aynı zamanda, bulunduğu yerde, sosyal ve kültürel siyasi yapıları etkileme, vede yön verme gücüne sahip, tek mutlak olgudur.

Bu sebepten, parti üyelerimiz, delegelerimiz, en etkili tek siyasal güce sahip, bireyler olmalıdır. İşte bu noktada, bu temsile alan açacak, İlçe Başkanı ve İlçe Yönetimlerine, mutlak ihtiyaç vardır.

Benim adaylık sürecime yön veren dinamik durum, bundan kaynaklanmaktadır.

Siz değerli üye ve delegelerimizin vereceği destekle, İlçe Başkanı olmam durumunda, yanlış uygulamalar yüzünden, ilçemizde partimize küstürülen üyeleri, partimizle barıştırıp, herkese eşit ve adil davranan, bir ilçe başkanı ve yönetimi olarak, partimizi büyütmek, hedefimiz olacaktır.

Bir diğer önceliğimiz ise, önümüzdeki Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde, tüm üyelerin katılımıyla, ön seçim yapılabilmesi için yerelde ve genel merkez düzeyinde, mücadele etmek olacaktır.

Bu süreçte, aday olacak olan Belediye Başkan adaylarına ve Meclis Üyelerine eşit mesafede olacağız."  dedi.

CHP Yenişehir İlçe Başkan ı Adayı Erkan Dümer, konuşmasının son bölümünde, "Arkadaşlarım, Yoldaşlarım,

İlçe Başkanlık Yarışını, değerli katkılarınızla kazanmamız durumunda, nasıl adaylık sürecimde kimsenin değil, parti tabanının adayı olduysam, aynı şekilde parti üyelerimin ve delegelerimin İlçe Başkanı olacağıma, huzurlarınızda söz veriyor, değerli destekleriniz bekliyor, saygılar, sevgiler sunuyorum." açıklamasında bulundu.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

EditörEditör