YAŞAM
Giriş Tarihi : 10-11-2022 09:39   Güncelleme : 21-11-2022 20:36

Güneş Paneli

Güneş, günümüzde yenilenebilir enerji kaynakları içerisinde çok önemli bir yere sahiptir.

Güneş Paneli

 

Güneş, günümüzde yenilenebilir enerji kaynakları içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle güneşten gelen ışık kaynağının sahip olunan sistem sayesinde elektrik enerjisine çevrilmesini sağlayan güneş paneli, solar panel adıyla da anılan son derece faydalı ve etkili bir sistemdir.

Uzun yıllardan bu yana sektörün önde gelen firmalarından biri olan İnform tarafından sizlere sunulan bu güneş panelleri, gelişmiş performansı ile dikkat çekerken, LG Solar markasının Türkiye’deki resmi distribütörü olan İnform güvencesiyle aradığınız o en yüksek performansa ve verime sahip en kaliteli solar panele ulaşabilirsiniz.

Güneş paneli sistemi, özellikle elektrik şebekesinin bulunmadığı veya yeterli olmadığı alanlarda adeta hayat kurtarıcı niteliğinde bir kullanım alanına sahiptir. Genellikle kırsal bölgelerde çeşitli amaçlarla tercih edilen bu panellerin en sık kullanımı ise evlerdir. Ancak günümüzde işyerleri için de oldukça faydalı ve etkili çözümlere sahiptir.

İnform Güneş Panelleri

İnform güneş panelleri ile sizlere sunulan en büyük avantajlardan biri, sahip olduğu etkiye nazaran son derece uygun fiyatlı olmasıdır. Güneş paneli fiyatları, sizlerin cebini asla yormazken, güneş panelinde üretilen bu elektrik akımının depolanması ve aktarılması için gerekli olan tüm sistemler de kesintisiz güç kaynağı firması olan İnform ile sizlere sunulmaktadır.

Bu sayede hem en performanslı güneş panellerine sahip olmanız hem de üretilen elektrik enerjisini en verimli şekilde kullanabilmeniz sağlanmaktadır. Bizi tercih ederek sahip olabileceğiniz güneş paneli modellerimiz ise şöyledir;

  • LG NeON H
  • LG NeON H Black
  • LG NeON R
  • LG NeON H Bifacial

Güneş panellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

EditörEditör