GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 19:32   Güncelleme : 17-03-2023 20:04

İŞ İNSANI COŞKUN DOĞMUŞ'A TEMAD MERSİN'DEN ONURSAL ÜYELİK BERATI

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Mersin İl Başkanı Halil Kur, İş Mersin iş dünyasının ünlü adı MERYAD Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş'a Onursal Üyelik Beratı'nı takdim etti.

İŞ İNSANI COŞKUN DOĞMUŞ'A TEMAD MERSİN'DEN  ONURSAL ÜYELİK BERATI

TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, Mersin Sanayici İş İnsanları Derneği (MERYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş kardeşimizin uzun süre Türk Silahlı Kuvvetleri'nde  (TSK) başarıyla görev yaptığını belirterek, bu onurlu görevinden ayrıldıktan sonra da başarılı bir iş insanı olarak herkesin takdirini kazandığını söyledi.  Kadirşinas kişiliğiyle Türk Silahlı Kuvvetleri'nin mensuplarına her zaman  verdiği destek ve katkılarından mutluluk duyduklarını ifade  eden Başkan Kur,  "Biz  TEMAD Mersin olarak Coşkun Doğmuş kardeşimize Onursal Üyelik Beratı'nı takdim etmekten  büyük onur ve gurur duyuyoruz" dedi.

MERYAD Başkanı Doğmuş, Türk Silahlı Kuvvetleri'nde onurla, başarıyla uzun süre görev yapmaktan büyük gurur duyduğunu dile getirirken, "TSK mensuplarının her zaman yanında olmaktan kıvanç duyuyorum" dedi. Kendisine takdim edilen "Onursal Üyelik Beratı'nı almaktan büyük mutluluk yaşadığını söyledi, Başkan Kur'a teşekkür etti.

TEMAD Başkan Kur, Coşkun Doğmuş'a TEMAD rozeti taktı.

TEMAD Mersin İl binasında gerçekleştirilen Onursal Üyelik Beratı Takdimi töreninde TEMAD İl yöneticileri de hazır bulundu.   Günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER 

EditörEditör