SİYASET
Giriş Tarihi : 16-03-2023 21:51   Güncelleme : 16-03-2023 21:51

KEMAL YÜKSEL AK PARTİ'DEN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU

İş İnsanı Orhan Kemal Yüksel, Ak Parti Mersin İl Başkanlığı Teşkilat binasında 28.Dönem Milletvekili aday adaylığı müracaatında bulundu.

KEMAL YÜKSEL AK PARTİ'DEN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU

İş İnsanı Orhan Kemal Yüksel, AK Parti'den 28. Dönem Mersin milletvekili aday adaylığı başvuru belgesini teslim töreninde yaptığı açıklamada; "Ak Parti’mizin değerli yöneticileri, Kadın ve gençlik kollarımızın kıymetli başkan ve yönetim kurulu üyeleri,fedakar  dava ve yol arkadaşlarım, basınımızın mümtaz temsilcileri,muhterem hanım efendiler,beyefendiler,geleceğimizin mirası gençler şahsınızı ve burada bulunmayan tüm yol arkadaşlarımı gıyabında en kalbi duygularımla,muhabbetle selamlıyorum.
Öncelikle 11 ilimizde yaşadığımız ve acısını tüm ülkede derinden hissettiğimiz asrın  felaketi,büyük depremde  hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,yaralılara acil şifalar,yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum.
Devletimiz ilk günden itibaren tüm imkan ve olanakları ile bölgededir.
En kısa sürede tüm yaraların sarılacağına,ilk gün ve takip eden günlerde bölgeye giden bir kardeşiniz olarak inancım tamdır.
Malum olduğu üzere Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine 60 gün gibi  kısa bir süre kaldı.
Ben de her biri bir birinden kıymetli milletvekili aday adayı kardeşlerim gibi aday adaylığım müracaatımı gerçekleştirmek için gelmiş bulunuyorum.
Hayra vesile olmasını dilerim.
Bu seçimi önemli kılan,hiç bir projesi olmayan ve ortaya koyacakları vizyondan yoksun tek amacı Tayyip Erdoğan’ı devirelim ortak paydasıyla hareket eden,sufleyi dışarıdan alan,bir birine benzemezlerle,gücünü sadece haktan ve milletten alanların seçimidir. 
Allah’ın izniyle tüm oyunları boşa çıkaracağız.
Huzuru yeniden tesis edeceğiz.Kaldığımız yerden ,yeniden daha da büyüyerek devam edeceğiz.
100.yılında yeni yüzyılların temelini atacağız.İnançla,Israrla,kararlılıkla tüm oyunları bozup,yeniden ve yeni bir anlayışla yeni yüzyılda yeni Türkiye inşaa edeceğiz.
Buradan tüm Mersin halkına seslenerek sözlerime son vermek istiyorum.
Haydi Mersin;gün kardeşlik,birlik zamanıdır.
Yeni Türkiye’yi yeni Mersin’i inşaa ve imar etme zamanıdır.
Birlikte başaracağız.
Hepinizi Allah,a emanet eder,sağlık ve esenlikler dilerim.Kalın sağlıcakla" açıklamasına yer verdi.

MERSİN KENT HABER

EditörEditör