YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-03-2023 10:05   Güncelleme : 02-03-2023 10:05

MERSİN EMNİYETİ DEPREMZEDELERİN YANINDA

Mersin Emniyet Müdürlüğü personeli Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremde yaralanan, depremzedelere kan bağışında bulundu,ilimize gelen depremzede ailerine her türlü destek vermeyi sürdürüyor.

MERSİN EMNİYETİ DEPREMZEDELERİN YANINDA

Mersin Emniyeti Müdürlüğü, yöneticileri ve personeli  ile birlikte  Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremin yaralarını sarmak için deprem bölgesinde ve ilimizde vatandaşlarımızın yanında el birliği içinde çalışıyor.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve tarihimizin en büyük depremlerinden bir tanesi olarak nitelendirilen “Asrın Felaketinin” yaralarını sarmak için Mersin Emniyet Müdürlüğü, ilk andan itibaren yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Depremin ilk anından itibaren deprem bölgesine gerekli personel desteğini sağlayan Mersin Emniyeti, deprem bölgesinde oluşabilecek kan ihtiyacının karşılanması için de personellerimiz tarafından kan bağışında bulunuldu.

Aynı zamanda Mersin Emniyeti, bölgeye gerekli gıda, hijyen ve acil ihtiyaç malzemelerinin yer aldığı malzemeleri de süratle bölgeye sevk etti. Bununla birlikte deprem bölgelerinden ilimize gelen vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için konaklanan yerler ve caddelerde gerekli emniyet tedbirleri alınmaktadır.

MERSİN KENT HABER

EditörEditör