EKONOMİ
Giriş Tarihi : 17-09-2022 10:49   Güncelleme : 17-09-2022 11:11

MERSİN KOZMETİK FUARI AÇILDI

Akdeniz Bölgesi’nin en büyük güzellik fuarı Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde 15 Eylül perşembe günü açıldı.

MERSİN KOZMETİK FUARI AÇILDI

Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuar 15-18 Eylül 2022  tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. 

200’ü aşkın markanın binlerce ürününü sergileyeceği fuarda, kişisel bakım ürünleri, parfümler & deodorantlar, profesyonel güzellik & kuaför ekipmanları, renkli kozmetik, doğal kozmetik, dermo kozmetik, bebek kozmetik ürünleri, estetik ürünleri & ekipmanları, medikal estetik dermatoloji ürün ve ekipmanları, ham maddeler, paketleme & makinalar, private label & fason üretim, tırnak bakımı & tırnak süsleme, temizlik & hijyen ürünleri, spa-wellness & fitness ürün ve ekipmanları açtıkları stantlarla ürünlerini tanıtıyor.

2 milyar dolarlık bir ticaret hacmi bulunan Türk güzellik ve kozmetik sektörüne büyük katkılar sağlayacak olan fuar, başta Mersin ve çevre iller olmak üzere Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri için yeni iş fırsatları yaratmayı, sektöre soluk aldırmayı amaçlıyor.

 CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından düzenlenen Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı,T.C. Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası (MERBEK), Mersin Güzellik Uzmanları Derneği (MERGUD) işbirliği ve KOSGEB desteğiyle organize ediliyor.

Fuar süresince workshop etkinlikleri ile güzellik uzmanların tanıtım uygulamaları ziyayetçilerin ilgisini çekiyor. 

18 Eylül pazar akşamı sona erecek olan  Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı'na katılan firmaların yetkilileri  fuara  Mersin ve Bölge insanları yeterli ilgiyi  göstermediğini dile getirirken; cumartesi ve pazar günü fuarın beklenen ilgiyi görmesini umut ediyorlar.

 

MERSİN KENT HABER

Salih Abidin PalaSalih Abidin Pala