KENT
Giriş Tarihi : 14-11-2022 10:11   Güncelleme : 14-11-2022 10:11

VALİ PEHLİVAN, NARENCİYE FESTİVALİ ALANINI ZİYARET ETTİ

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan eşi Yıldız Pehlivan ile birlikte bu yıl 8.si düzenlenen Mersin Narenciye Festivali'ni gezerek vatandaşlarla sohpet etti.

VALİ PEHLİVAN, NARENCİYE FESTİVALİ ALANINI ZİYARET ETTİ

Vali Ali Hamza Pehlivan ve eşi Yıldız Pehlivan ve Mersin Narenciye Festivali İcra Kurulu Başkanı Ömer Abdullah Özdemir ile birlikte festival alanını gezdi, etkinlikleri yerinde izledi, stantları inceledi, vatandaşlarla sohpet etti. 

Mersin Valiliği himayesinde, Mersin Ticaret Borsası koordinatörlüğünde,Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Ticaret Borsası, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Akdeniz İhracatçılar Birliği(AKİB),Deniz Ticaret Odası, Mersin Uluslararası Liman İşletmesi (MIP),İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Tarım Müdürlüğü katkı, işbirliği ve koordinasyonu ile narenciye ürünlerinin tanıtılması, katma değerli ürünleri de teşvik ederek marka değerinin arttırılması, tüketiminin teşvik edilmesi ve İli tanıtımına ivme katması amacıyla bu yıl 8.’si düzenlenen ‘Mersin Uluslararası Narenciye Festivali’nin son gününde festival alanında kurulan standları gezdi, yoğun ilgili gösteren vatandaşlarımızla sohbet etti.


Vali Pehlivan'a, Mezitli Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Abdullah Özdemir, İl Tarım ve Orman Müdürü Arif Abalı da eşlik etti.

EditörEditör