GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-10-2022 12:23   Güncelleme : 05-10-2022 12:26

MESİAD, BAŞKAN SEÇER'E ZİYARETTE BULUNDU

MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti.

MESİAD, BAŞKAN SEÇER'E ZİYARETTE BULUNDU

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret ederek, kentin geleceğine dair birçok proje için fikir alışverişinde bulundu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Gülcan Kış’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Engin, kentimizin gelişmesi ve kalkınması için Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ürettiği projelerin önemine dikkat çekti. Başkan Engin konuşmasında iş insanları olarak, kardeşlik kenti olan Mersinimizde gerginlik istemediklerini vurguladı. “Yatırım ve yatırımcıların gelmesi için Mersinimizin huzur kenti olarak anılmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ise tüm Mersinlilerin Mersin Büyükşehir Belediyesi ve hizmetlerine sahip çıkmasının önemine değindi. MESİAD başta olmak üzere kentin bütün STK’ları ile yakın diyalog içerisinde bulunduklarını belirten Seçer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MESİAD’a teşekkür etti.

MERSİN KENT HABER

Salih Abidin PalaSalih Abidin Pala